Máme nových partnerov ochotný podporiť fungovanie OBL-ky

Máme za sebou už šesť kôl OBL-ky v ktorých sa predstavilo dohromady viac ako 700 bežcov (+ ďalších 100 detí v Tvrdošíne ktorých nedokážeme správne zaradiť do bodovania keďže nám chýbajú roky narodenia). Aj tieto čísla určite motivovali niektoré firmy aby nás podporili, za čo im v mene bežeckej ligy vopred Ďakujeme.
Mediálne celú OBL-ku pokrýva Liptovsko-Oravský dvojtýždenník „SPOLOČNÍK do každého počasia“ s redaktorom Stanislavom Krakovským, ktorí nám prisľúbili aj finančný príspevok na záverečné vyhodnotenie.
Firma PISOSPORT – skialpinista.sk – Milan Pisarčík z Dolného Kubína nám prispeje na záverečné vyhodnotenie vecnými cenami.
Ďalšia firma DS AUTO z Dolného Kubína nám prispela na výrobu reklamného bannera a taktiež prispeje vecnými cenami na záverečné vyhodnotenie.
Rozsiahly zľavový program na svoje služby nám poskytne spoločnosť ACTIVELAB z Námestova.
Na každé preteky bude dávať kupóny v hodnote 10 až 20€ pre dorast a dospelých účastníkov. Pre deti bude dávať poukaz na atletické tréningy v Námestove pod vedením našich trénerov. Na záverečné vyhodnotenie sa rozhodli oceniť najlepších bežcov celej OBL-ky nasledovne (16 kategórii po troch najlepších):
Deti do 11 rokov získajú dvoj mesačné členstvo pre Detskú atletiku
Kategórie od starších žiakov (12-15 r.) získajú kredit na naše služby v takejto výške: 1. miesto (150€), 2. miesto (100€), 3. miesto (50€)
Hlavným sponzorom záverečného vyhodnotenia a celú organizačnú štruktúru OBL-ky zabezpečuje Klub biatlonu Breza pod vedením Juraja Maxu, Martina Náčina a Mareka Vošku.